Konkursy na stanowisko

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skulsku.

WÓJT GMINY SKULSK ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skulsku, ul. Konińska 39, 62-560 Skulsk Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009r. w sprawie wymagań, jakim powinna...

OGŁOSZENIE KONKURSU

WÓJT GMINY SKULSK ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skulsku , ul. Konińska 39, 62-560 Skulsk 1. Stanowisko dyrektora gimnazjum zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne...

OGŁOSZENIE KONKURSU

WÓJT GMINY SKULSK ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skulsku , ul. Konińska 39, 62-560 Skulsk 1. Stanowisko dyrektora gimnazjum zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne...

OGŁOSZENIE O KONKURSIE Wójt Gminy Skulsk ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skulsku ul. Konińska 39, 62-560 Skulsk oraz Szkoły Podstawowej w Wandowie, Wandowo 3, 62-560 Skulsk

OGŁOSZENIE O KONKURSIE Wójt Gminy Skulsk ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skulsku ul. Konińska 39, 62-560 Skulsk oraz Szkoły Podstawowej w Wandowie, Wandowo 3, 62-560 Skulsk I. Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania: 1)jest nauczycielem...

Informacja o wynikach naboru w GZOO

Informacja o wyniku naboru na stanowisko referent w GZOO w Skulsku ul. Targowa 2, 62-560 Skulsk Trzech kandydatów: 1. Miedzińska Linda zam. Buszkowo Parcele 39, 62-560 Skulsk 2. Żuchowska Katarzyna zam. Siedlimowo 58, 88-324 Jeziora Wielkie 3. Radaszewska Marta zam. Połajewo 20/1, 88-230 Piotrków Kujawski W wyniku przeprowadzonych...

Lista osób spelniających wymagania formalne-referent w GZOO

Lista osób, które odpowiedziały na ogłoszenie naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Referent w Gminnym Zespole Obsługi Oświaty w Skulsku z siedzibą ul. Targowa 2, 62-560 Skulsk i spełniły wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Radaszewska Marta zam. Połajewo 20/1, 88-230 Piotrków...